• Değirmen Önü Mah. Dumlupınar Cad 28 /A Merkezefendi /DENİZLİ
 • 0 258 261 52 22
 • emrebaycinar@hotmail.com

ANTRE TASARIM - olarak 18 yılı aşkın tecrübemizle sanatımızı uygulamaya dönüştürüyoruz.

Tasarımcı Emre BAYÇINAR tarafından 2001 yılında kurulan firmamız, iç mekan, dış mekan, kamusal alanlar gibi pek çok alanda sıradışı, estetik, modern çizgisi ve kreatif çözümleriyle sektörün gözbebeği haline gelmiştir.
Yaptığımız her projede kendimizi daha iyi geliştirebilmek için yarışan bir ekibe sahibiz.
Profesyonel tasarım ve uygulamaza ekibimizle birlikte sıradışı yaklaşımları uygulama ile bütünleştirerek, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutarak, proje aşamasından uygulama aşamasına kadar işin bütününü titizlikle takip ederek, sürekli gelişerek hedeflerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlerle geleceğin modern tasarımlarını yerine getirmek için hevesle bekleyen ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Uzun yıllar Mimari tasarım ve inşaat sektöründe hizmet veren Nisa Yapı ' nın alt markası olan PGT , kişiye ve mekâna özel duvar kağıdı ve gergi tavan uygulamalarıyla; müşterilerinin hayallerini evlerine, ofislerine yansıtarak; daha ferah, şık ve estetik yaşam alanları oluşturmak için kuruldu.

ANTRE  İçmimari tasarım  olarak, tüm dünyada trend haline gelen gergi tavan ve duvar kağıdı uygulamalarını, ülkemizde de aynı kalitede sunabilmek için uzun araştırmalar, eğitimler ve çalışmalar yaptık. Kısa bir sürede derinlikli duvar kaplamaları ve aydınlatma teknolojileri alanlarında da uzmanlaşarak, üretim ve bayi ağımızı genişlettik. Sektördeki yenilikleri takip ediyor; eğitimli, uzman kadrolarımızla beraber birçok projeye imza atıyoruz.

Bayiliklerimize, FİRMAMIZ  kapsamında bulunan tüm hizmetleri, uygun fiyat avantajları ve özel avantajlı paket imkânları sunarak büyümeye devam ediyoruz.

Ana gayesi müşteri memnuniyeti olan şirketimiz; güçlü üretim altyapısı ve tamamı kendi bünyesinde istihdam edilen uzman ekibiyle, tavan&duvar uygulamalarında müşterilerinin güvenilir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.  Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

Sizi Kahve İçmeye Bekliyoruz...
We are waiting for you to haveTurkish coffee ...
Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır gerçekten bizde...

 • ADRES
  Değirmen Önü Mah. Dumlupınar Cad 28 /A Merkezefendi /DENİZLİ
 • 0 535 861 79 79
  0 258 261 52 22
 • E-POSTA
  emrebaycinar@hotmail.com