Cam UV baskı dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan mükemmel bir üründür. Cam yüzeyinde hiç bir ekstra materyal kullanmadan direk cam üzerine kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir.

* Mükemmel Baskı Kalitesi

* Sınırsız Görsel Seçeneği

* Laminasyona Uygun, Temperli Cama Baskı

* 250 x 300 cm Ebat ve 5 cm Yüksekliğe Kadar Baskı İmkanı

* 1.000 m2 Üzeri Cam UV Baskı İşlerde Ekstra Özel İndirim

NEDEN CAM UV BASKI ?

Lamine cam uygulamalarına uygun mürekkep sistemimizle dekorasyon anlamında da bir çok alana hizmet vermekteyiz. Cam Baskı’nın gelişmesi ile birlikte dekorasyon sektörüde büyük bir atılım yaparak çok daha fazla ürün çeşitliliği yaratmıştır. Dekoratif çalışmalarda yaratıcı ürünler daima diğerlerinden bir adım önde olmayı sağlamaktadır. Bu noktada mimari çalışmalarda, ev dekorasyonunda, restorasyonlarda, mağaza dekorasyonunda cam baskı sıklıkla kullanacağınız bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Seperatör Cam Baskı

Ofislerde, hastanelerde, plazalarda kullanılan camlarda istenilen görseli cama işleyerek konseptinize veya markanıza uygun görseller kullanabilirsiniz. Tek seferde 250×300 cm. baskı yapabilme imkanı ile büyük ebatlı camlarınıza dahi tek seferde baskı yaptırabilirsiniz. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile en hassas desenleri bile görebilme imkanı. Ayrıca renklerde %90’a yakın oranlarda birebir renklere sahip olabilirsiniz

Mutfak Tezgah Arası Cam UV Baskı

Mutfak tezgah arası cam baskıları bir çok mutfakta kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli görsel ve renk seçenekleri ile bir çok alternatifi bulunan cam üzeri baskı tezgah aralarını sizler de mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Temperli cam kullanılarak oluşturulan mutfak tezgah araları kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Isıya karşı dayanıklı olan cam kolayca temizlenebilir yüzeyi sayesinde, mutfak temizliğini kolaylaştırmaktadır. İnsan sağlığına karşı hiçbir yan etkisi bulunmayan su bazlı mürekkepler ile oluşturulan camlar güvenle mutfaklarda kullanılabilir.

Mimari Alanlarda Cam Baskı

Mimari alanlarda her geçen gün kullanımı artan cam baskılar da gereksinimleri uzun süreli tecrübelerimiz sonucunda belirlenmiştir. UV Baskı da kullanılan mürekkepler, silikon ile duvara yapıştırılacak cam uygulamalarında zarar görmektedir. Özel bir koruyucu astar ile silikona dayanıklı bir hale getirilen mürekkep yüzeyi sayesinde uygulama alanları arttırılmaktadır.
Bir çok projede baskılar iki cam arasında sıkıştırılarak çizilmelere karşı tam korumaya alınmaktadır. Bu işlem Eva Lamine sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Eva Lamine gibi düşük ısılarda uygulanan Cam Lamine işlemlerinde defalarca uygulanmış baskılarımız ile sorunsuz lamineler gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede iç mekanlarda ve dış mekanlarda uzun süreli kullanılabilir.

Vitray Görünümlü Cam Baskı

Işık geçiren mürekkepler sayesinde vitray görünümü elde edilen baskılarda, renk yoğunluğunu ayarlayan yazılımlar sayesinde mükemmel canlılıkta vitraylara sahip olabilirsiniz. Isıcam ve lamine cam uygulamaları vitray görsellerde de uygulanabilmektedir. Tek cam kullanılmak istenen projelerde ise özel şeffaf koruma sistemi kullanılarak iklim,doğa,temizlik ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir hale getirilebilmektedir.

Cam Baskılı Dekoratif Fikirler

Cam Baskı ile dekoratif anlamda neler yapılabileceğini galerimizden ziyaret edebilir ve yenilikçi fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  • ADRES
    Değirmen Önü Mah. Dumlupınar Cad 28 /A Merkezefendi /DENİZLİ
  • 0 535 861 79 79
    0 258 261 52 22
  • E-POSTA
    emrebaycinar@hotmail.com